fbpx

Відомо, що медичні маски і дезінфікуючі засоби не гарантують повний захист від вірусу COVID-19, який з кожним днем поширюється все швидше.

Особливо в безпеці хочуть бути водії служб таксі, які щодня контактують з десятками клієнтів. У додатковому захисті потребують і власники авто, які допомагають своїм супутникам дістатися до роботи.

З метою створення безпечної атмосфери в салоні автомобіля, наша компанія розробила захисну ПВХ-штору для автомобіля/таксі, яка розділяє салон на дві частини. Тепер Ви і Ваші пасажири будуть надійно відділені перегородкою з ПВХ-матеріалів.

Захисна ПВХ штора для таксі

Захисна перегородка для автомобіля таксі

Захисний бар'єр з ПВХ плівки для таксі

Захисні штори для Toyota Camry

Перегородка в таксі не є герметичною. У ряді місць присутні щілини. Що б добитися повної герметичності, після установки екрану, щілини необхідно задути монтажною піною. Жарт)) Як би щільно штори не прилягала до салону автомобіля, все одно щілини будуть. Без механічного доопрацювання салону, яка в перспективі суттєво знизить вартість автомобіля домогтися абсолютної герметичності неможливо. Основне завдання такого екрану - захистити як водія, так і пасажирів від мимовільних дій (бризки слини при розмові, чханні), а так само створити психологічну захищеність і комфорт.

Як заміряти

Захисна штора в салоні автомобіля кріпиться за допомогою стяжок. По периметру штора розтягнута за рахунок гнучкої труби, що надає всій конструкції особливу міцність. Вам не потрібно буде турбуватися про те що екран відірветься, якщо ви або пасажир на передньому сидінні вирішите відсунути крісло автомобіля. Демонтаж екрану виконується в лічені хвилини, необхідно просто перекусити стяжки.

Верхня частина захисної ПВХ-штори виконана з прозорої ПВХ-плівки японської компанії Achilles, така плівка використовується при виробництві м'яких вікон, а нижня частина - з щільного тентового матеріалу бельгійської компанії Sioen. Посередині штори вшита блискавка, через яку клієнти можуть розрахуватися з водієм або провести інші маніпуляції.

Захисний екран для таксі

Перегородка в таксі

Бігунок на блискавці - односторонній і знаходиться на стороні водія. Відкрити блискавку з задніх пасажирських сидінь буде проблематично.

На даний момент в наявності є лекало на ПВХ-штору для електромобіля Nissan Leaf та Toyota Camry. Щоб виготовити захисну штору для Вашої моделі автомобіля, необхідно приїхати на ньому до нас в офіс на зняття розмірів і підгонку.

Купити захисні перегородки з ПВХ-матеріалів на легковий автомобіль будь-якої моделі можна в Києві і з доставкою по Україні, ціна складає 1350 грн.

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00