Наша продукція

Наші сучасники, для облаштування свого побуту в сільській місцевості або на заміських ділянках, все частіше стали зводити альтанки, веранди, тераси.   У літній час ці споруди незамінні для відпочинку або приємного проведення часу.   Однак під кінець літа з'являється необхідність укрити свій затишний куточок від косих дощів, настання холодів, морозу, снігу.

Лоджії і балкони стали невід'ємною частиною нашого житла, особливо багатоповерхових будинків. Найчастіше це простір використовують для облаштування зон для релаксу, відпочинку, занять хобі.

А щоб цей куточок був ще більш затишним, комфортним і безпечним, власники намагаються захистити його від негоди, що падає листя, настирливих комах.

Сучасна автомийка - це розділене на бокси приміщення, в якому можна обслуговувати кілька автомобілів одночасно.   Для зонування ще не так давно застосовували поліетиленову плівку. Перший час такі штори захищали приміщення від попадання вологи, але потім поліетилен руйнувався, рвався, втрачав вид під впливом води. Деякі власники мийок встановлювали щільну брезентову захист.

На складах і в виробничих приміщеннях потрібен температурний баланс і захист від зовнішнього холоду і пилу. Для вирішення цих завдань необхідні базові знання з вибору стрічкових завісів ПВХ. Якщо встановлена ​​відповідна конструкція, руху людей і техніки ніщо не перешкоджає. При цьому за допомогою завіс можна швидко змінити простір приміщення, забезпечивши якісну звукоізоляцію. Далі ви дізнаєтеся про важливі особливості виробів з полівінілхлориду.

Сучасний бізнес постійно розширюється до нових горизонтів. Особливу популярність придбало обслуговування населення за допомогою пересувних точок, що пропонують смачну їжу або чашку ароматної кави. Тому підприємці намагаються організувати таке обслуговування в багатолюдних місцях - на площах, туристичні об'єкти, уздовж автомобільних трас.

Досить часто нам доводиться милуватися ландшафтами садових ділянок або приватних дворів, окрасою яких служать альтанки, веранди, тераси. Крім того, що ці будови підкреслюють індивідуальний стиль свого власника, це ще й затишні куточки для відпочинку і посиденьок.

Телефонуйте та пишіть нам

Робочі дні: 9:00 - 18:00
Субота та Неділя: вихідний

+380 99 202-62-07

info@pvh-shtory.com.ua

село Ходосівка (Києво-Святошинський район), вул. Івана Франка

ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки або веранди, балкона або лоджії. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки. Встановимо штори в Києві та області. Відправимо по Україні.

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь або дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться під Київом. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Зварка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.

Наші контакти

Адреса: село Ходосівка (Києво-Святошинський район), вул. Івана Франка
Email: info@pvh-shtory.com.ua
Tel: +380 99 202-62-07

Понеділок - П'ятниця: 9:00 - 18:00
Субота - Вихідний
Неділя - Вихідний