fbpx Facebook YouTube Instagram

ШТОРИ ДЛЯ АЛЬТАНКИ

М'які вікна надійно захистять вашу альтанку, терасу або літнє кафе від дощу, снігу, вогкості і комах. Продовжіть термін експлуатації вашої конструкції та меблів в ній.

Дізнатися ціну

ШТОРИ ДЛЯ БАЛКОНУ

М'які вікна надійно захистять ваш балкон або лоджію від дощу, снігу, вогкості і комах. Продовжіть термін експлуатації вашого балкону та меблів на ньому.

Дізнатися ціну

МОСКІТНІ СІТКИ

Москітні сітки для альтанок, веранд і терас надійно захистять вас від комах, при цьому в приміщення буде вільно надходити свіже повітря.

Дізнатися вартість

ШТОРИ ДЛЯ АВТОМИЙКИ

ПВХ штори для автомийок і автосервісів водостійкі та легкі в обслуговуванні. Мають естетичний зовнішній вигляд в поєднанні з підвищеною міцністю. Простий і швидкий монтаж.

Дізнатися ціну

ТЕНТ ДЛЯ ПЕСОЧНИЦЫ

Накриття для дитячих майданчиків і пісочниць надійно захистять від тварин, палючого сонця або негоди. На відміну від тарпуліна, термін експлуатації від 8 років.

Дізнатися вартість

СТРІЧКОВІ ПВХ ЗАВІСИ

Стрічкові ПВХ завіси збережуть тепло і холод на вашому складі, магазині або виробництві. Легко зонують виробничі ділянки.

Дізнатися ціну

ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки або веранди, балкона або лоджії. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки. Встановимо штори в Києві та області. Відправимо по Україні. Послуги еквайрингу.

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь або дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.

Наші контакти

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00