fbpx
Як підібрати м'які вікна?

Перш ніж перейти до питання грамотного вибору м'яких вікон, необхідно розібратися - який товар може називатися справжнім і оригінальним.

Якісні м'які вікна - комбінація міцної ПВХ плівки та ПВХ тканини, які згуртовуються за допомогою спеціального обладнання при температурі +500 градусів. Термін «справжні» використовується неспроста. Оскільки м'які вікна користуються популярністю, на ринку з'явилося безліч підробок. Візуально такі вікна не відрізняються від оригіналу, але експлуатаційні характеристики не відповідають заявленим виробником. Крім цього, в складі підробок можуть додаватися токсичні речовини.

Як вибрати якісні м'які вікна

Фахівці настійно рекомендують не вибирати м'які вікна тільки за критерієм ціни. Дешеві вироби, найімовірніше, виявляться низької якості і навіть можуть становити небезпеку. Термін експлуатації таких вікон не більше 2 років, оскільки дешеві витратні матеріали швидко тріскаються і мутніють під дією ультрафіолету, морозів, температурних перепадів.

Неможливо якісні м'які вікна

Важливо! Дешева, низькоякісна ПВХ плівка на сонці виділяє свинець і кадмій, небезпечні для організму.

На якість продукції впливає виробництво і дотримання технології. Недобросовісні компанії замість спайки використовують клейовий склад. В цьому випадку шов виходить негерметичних. Це означає, що в шов буде потрапляти волога, бруд, сміття і незабаром м'яка штора прийде в непридатність. При споювання плівка і тканину утворюють єдине ціле, герметичний шов гарантує міцність, зносостійкість і довговічність конструкції.

Качественніе м'які вікна

Деякі компанії, бажаючи заощадити, під виглядом м'яких вікон продають вироби, зроблені вручну. Для кріплення тканини і плівки використовують будівельний фен. Такий товар ніяк не можна назвати оригінальним і повноцінним. Фен не створює герметичний шов, відповідно, в нього також будуть потрапляти волога, бруд і м'які вікна швидко приходять в непридатність.

Важливо! Визначити якість шва можна по його ширині - ширина менше 1 см вказує на несумлінне виробництво і недотримання технології.

Міцний і довговічний шов виконують спеціальним обладнанням - напівавтоматом або автоматом. Ширина такого шва не менше 2 см.

При виборі м'яких вікон необхідно уважно оглянути плівку і переконатися, що на ній немає подряпин, заломів. Справа в тому, що деякі компанії, які спеціалізуються на виробництві тентів, виготовляють м'які вікон в якості додаткового, сезонного заробітку. У таких компаніях немає спеціальних умов для технічно грамотного виробництва м'яких вікон. Найчастіше, плівку розстеляють на підлозі, де її і розкроюють. В результаті на ній з'являються подряпини, тріщини. Після установки вони нікуди не зникнуть.

М'які вікна поганої якості

Щоб гарантовано придбати якісний, оригінальний продукт, обов'язково треба запитати у виробника:

  • яким методом формувалися шви;
  • чи додається до виробу паспорт;
  • з яких матеріалів виконані м'які вікна.

Інші критерії вибору м'яких вікон:

  1. Спосіб кріплення - тільки правильні кріплення гарантують тривалий термін експлуатації м'яких вікон, для установки таких конструкцій використовують металеві люверси, скоби, спеціальні замки;
  2. Технічні параметри плівки - товщина не менше 500 мікрон, краще вибирати максимально щільну плівку, вони відмінно підійде для отворів середньої і великої площі;
  3. Ступінь прозорості плівки і однорідність структури;
  4. Ступінь еластичності - плівка повинна бути гнучкою, щоб перевірити це, просто поверніть плівку в рулон і переконайтеся, що заломи не утворюються;
  5. Фірма-виробник - найбільш якісний матеріал пропонують японські бренди, а ось китайську плівку краще не купувати.

Також обов'язково поцікавтеся - які гарантії пропонує фірма на продукцію. Професійна компанія пропонує обслуговування м'яких вікон протягом певного терміну після покупки.

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00