Facebook YouTube Instagram
ПВХ штори для мобільної кав'ярні або фудтраку

Сучасний бізнес постійно розширюється до нових горизонтів. Особливу популярність придбало обслуговування населення за допомогою пересувних точок, що пропонують смачну їжу або чашку ароматної кави. Тому підприємці намагаються організувати таке обслуговування в багатолюдних місцях - на площах, туристичні об'єкти, уздовж автомобільних трас.

Знайомимося - кав'ярня на колесах

Мобільний заклад, де запропонують гаряче кави, радує сьогодні не тільки визнаних «кавоманів». Зазвичай такі місця користуються популярністю у жителів, які бажають випити кави прямо на прогулянці.

А щоб кав'ярні працювала стабільно, організатори приділяють особливу увагу облаштуванню робочих місць персоналу.

Укрити працівників закладу від холоду, вогкості і вологості допоможуть пвх штори для мобільної кав'ярні.

Оформляють такі конструкції відповідно до загального дизайну, використовуючи для цього тканину в потрібному колірному виконанні, і підібравши відповідну фурнітуру.

В холодну пору змонтовані штори для кав'ярні на колесах сприяють збереженню тепла в приміщенні для персоналу, який варить і пригощає відвідувачів смачним напоєм.

Стосовно до призначення штор створюється їх модель. Для кав'ярень використовують варіанти з невеликими ушитими віконцями, що дає можливість швидко і зручно обслуговувати відвідувачів. В межі вбудовуються блискавки, щоб обслуговуючий персонал міг вільно переміщатися.

Невідомий фуд-трак

Простими словами - це пересувне кафе, влаштоване на основі вантажного автомобіля.

переоснащення в точку харчування авто встановлюють в найбільш людних місцях, і пригощають бажаючих їжею прямо з коліс.

А щоб заклад був прибутковим, необхідно подбати про організацію робочих місць персоналу.

Щоб забезпечити працівникам комфортні умови, підприємливі власники використовують штори для фудтраков.

Моделі таких конструкцій не тільки стають частиною дизайну, а й створюють приємну атмосферу для відвідувачів, які очікують замовлення. У холодну пору тут буде тепло і затишно.

В ПВХ штори для закусочної на колесах додають спеціальні секції з стрічковими пвх завісами, через які зручно проходити працівникам. Незважаючи на свою структуру, така штора відмінно утримує тепло.

При потребі конструкцію можна згорнути в зручний рулон і зафіксувати.

Де придбати практичний аксесуар

Виробляє штори для мобільних кав'ярень і пересувних закусочних наша компанія.

Асортимент продукції, що випускається на власному обладнанні досить широкий. Це пвх штори для балконів,   пвх штори для автомийки, пвх штори для альтанок, промислові штори ПВХ.

Ми пропонуємо найкращі варіанти цієї продукції, яка відрізняється:

  • легкістю,
  • міцністю;
  • еластичністю;
  • влагоустойчивостью;
  • різноманітністю тканин;
  • простотою в догляді;

Компанія запрошує підприємців з м Київ і всієї області скористатися можливістю придбати у нас найякісніші, практичні і недорогі штори для розвитку вашого бізнесу.

Ми виконуємо замовлення на виготовлення індивідуальних ескізів цієї продукції.

Можлива доставка по всій території України.

ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки або веранди, балкона або лоджії. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки. Встановимо штори в Києві та області. Відправимо по Україні. Послуги еквайрингу.

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь або дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.

Наші контакти

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00