fbpx

Дилерська пропозиція

Наявність власних виробничих ліній, великий досвід роботи з м'якими вікнами, кваліфікація всіх співробітників і контроль процесу виробництва на всіх етапах дозволяє гарантувати замовникам виготовлення продукції високої якості в максимально стислі терміни незалежно від обсягів замовленої партії. Наша компанія завжди готова на організацію взаємовигідної співпраці з дилерами, які планують побудувати партнерські взаємини. Про те які вікна ми пропонуємо, на що вони кріпляться і з чого ми їх робимо, читайте на цієї сторінці.

Пріоритети компанії

За роки надання послуг на ринку ми встигли сформувати позитивну репутацію серед замовників, робимо все можливе, щоб думка клієнтів не зіпсувалося. В процесі виробництва керуємося такими принципами:

 • Контроль за якістю виробничого процесу на декількох етапах - від надходження заявки від замовника до підписання акта приймання продукції;
 • Повністю прозоре формування ціни на продукцію;
 • У процесі задіяно сучасне обладнання та якісні комплектуючі;
 • Ми не економимо на фурнітурі і витратних матеріалах;
 • Дотримуємося всі зазначені в договорі терміни виробництва.

Якщо ви готові дотримуватися зазначені принципи і прагнути покращувати репутацію нашої фірми, ми готові надати необхідні інструменти та обладнання для монтажу, а також поділитися напрацьованим досвідом для організації і розвитку справи в області випуску м'яких вікон ПВХ.

Що пропонуємо партнерам

Дилери, які співробітничають з нами, можуть розраховувати на:

 • Значні знижки від роздрібної ціни
 • Короткі терміни виробництва замовлення
 • Навчання персоналу
 • Надання клієнтів
 • Надання індивідуальної сторінки на сайті для рекламної кампанії
 • Надання роздавальних рекламних матеріалів
 • Індивідуальний куратор проектів
 • Висока якість м'яких вікон
 • Організація доставки в усі регіони України

Схема роботи

Дилер виконує фотографування та докладний завмір об'єкта відповідно до наших вимог.
За отриманими даними наш менеджер формує завдання на виробництво. Дилер вносить передоплату за замовлення.
По готовності м'які вікна передаються Дилерові. Дилер виконує остаточну оплату за замовлення.
Дилер самостійно виконує монтаж м'яких вікон, дотримуючись наших вимог.

Дохід дилера

Дохід дилера складається з вартості монтажу, а також можливої надбавки до вартості самої продукції. Мінімальна рекомендована вартість монтажу становить 2000 грн. ., А середня надбавка може доходити до 10-15% .

Середня вартість замовлення по м'яким вікнам становить 15000 грн., з огляду на дилерську знижку, можливу надбавку в 10% та монтаж, дилер при такій вартості замовлення може заробити близько 4000 - 5000 грн.

Запит на дилерство

Неверный ввод
Введіть ваш телефон (12 цифр, без +)
Неверный ввод
Невірний введення
Невірний введення
Неверный ввод
Неверный ввод

М'які вікна в Білій Церкві

Економіка в країні переживає не найкращі часи. Сьогодні класичне скління вибирають все менше людей. Вихід, звичайно ж, є. М'які вікна відмінно захищають приміщення і стоять зовсім недорого!

Детальніше...

М'які вікна в Чернівцях

Відкриті тераси в заміських будинках і на дачах, в кафе і ресторанах - улюблене місце вільного проводження часу. Такий відпочинок може бути легко зіпсований шумом з вулиці, надокучливими комахами, несприятливими погодними умовами, листям та іншими відходами.

Детальніше...

М'які вікна в Рівному та області

В теплий період року хочеться бути ближче до природи і свіжого повітря. Здорово проводити час на терасі або за столиком літнього кафе. Але важко врятуватися від стороннього шуму, комах, вітру, косого дощу.

Детальніше...

М'які вікна в Дніпрі

Менше ніж за десятиліття місто Дніпро перетворився і перестав бути схожим на більшість міст України. Тут зустрічається архітектура, яка не притаманна жодному іншому населеному пункту.

Детальніше...

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00