Facebook YouTube Instagram

Новини та поради

Для скління альтанок або терас часто використовуються так звані «м'які» вікна. Вони виконані з щільної ПВХ плівки, що пропускає світло, але прекрасно зберігає всередині комфортну температуру. Цей варіант підійде для обладнання комфортного місця відпочинку, захисту приміщення від вітру, опадів або проникнення комах всередину.

Для того щоб самостійно зробити замір альтанки, веранди або іншої конструкції вам буде потрібна рулетка і аркуш паперу з олівцем.

В даній статті ми спробували більш розгорнуто і доступною мовою відповісти на питання - що таке м'які вікна, які вони бувають, з чого ми їх робимо та на що вони кріпляться.

Відкрита веранда, альтанка, тераса - найулюбленіше місце відпочинку на природі в літню спеку, але влітку докучають комахи, а в осінньо-зимовий період, коли опадає листя, ллють затяжні дощі або все засипає снігом у власника такої споруди інший "головний біль "- захист від вологи, снігу і опалого листя.

Басейн - назва штучної водойми, яка встановлюється на дачній або присадибній ділянці для можливості поплавати і розслабитися. Але крім краси і комфорту, басейн приносить і клопоти, що полягають в щотижневому догляді.

З настанням осені власники відкритих басейнів зштовхуються з необхідністю проведення робіт з консервації водойми, що вже не використовується. Якщо не зробити цього вчасно, з настанням морозів збільшується ризик виходу з ладу обладнання та пошкоджень облицювального матеріалу.

Не можете підібрати накриття для басейну? Представляємо огляд найпопулярніших варіантів - обирайте підходящий!

Тентом називають ПВХ-штори або м'які вікна, що використовуються для захисту альтанки від опадів, сонячних променів. Завдяки такому корисному аксесуару споруду можна використовувати цілий рік, постійно насолоджуючись приємним відпочинком.

Як облаштувати альтанку, терасу або веранду? Яким чином залучити в літнє кафе клієнтів? Як захистити свій балкон від мух або комарів? Є один відмінний вихід! Йдеться про гнучкі вікна ПВХ.

Для захисту від протягів, вітру і опадів на відкритих конструкціях часто використовуються тенти і штори. Один з головних недоліків такого укриття - непрозорість матеріалу. Використання прозорих ПВХ стінок (зустрічається також назва «м'які вікна», ПВХ штори) усуває цей недолік, до того ж вони мають масу переваг перед іншими матеріалами.

ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки або веранди, балкона або лоджії. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки. Встановимо штори в Києві та області. Відправимо по Україні. Послуги еквайрингу.

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь або дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.

Наші контакти

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00