Новини та поради

Кожен власник заміського будинку після завершення його будівництва приступає до благоустрою ділянки. Першим етапом виконання цього важливого завдання стає планування території - прокладка доріжок і посадка основної маси кущів і дерев. Більшість власників заміських будинків включають в план благоустрою зведення на ділянці альтанки.

Після перевзування автомобіля із зимової гуми на літню або навпаки необхідно розібратися, як зберігати шини в домашніх умовах - на балконі, в підвалі, просторої комори або гаражі. Як підготувати покришки з камерами до відпочинку, в чому різниця між зберіганням зимових і літніх, на дисках і без них? А чи знаєте ви, чому автогуму не можна тримати в поліетиленових пакетах і яка є альтернатива при необхідності упакувати шини перед зберіганням?

Швейцарська компанія Leister придбала світове лідерство в області розробки, виробництва і реалізації високотехнологічного зварювального устаткування. За більш ніж півстолітню історію існування, фірмою накопичений величезний досвід в цій сфері. Підрозділи компанії працюють по всьому світу. Серед країн, в яких розташовані філії цього великого виробника є і   Україна.  

Останнім часом часто можна спостерігати, як старі віконні конструкції замінюють на нові - металопластикові. Пов'язано це з тим фактом, що вдосконалені моделі вікон забезпечують технологічні показники значно краще, ніж їхні традиційні аналоги.

У наш час широко використовуються ПВХ-штори, як найактуальніша захист приміщень від сонця, негоди, комах. Тому в побут увійшли привабливі ПВХ штори для альтанок , акуратні ПВХ штори для балконів , функціональні пвх штори для автомийок , практичні промислові ПВХ завіси .

Багато з наших сучасників чули слово «полівінілхлорид» в його скороченому вимові - ПВХ.

Часто споживачів, які почули цю абревіатуру, цікавить походження даного матеріалу, його склад, якість, сфери застосування.ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки або веранди, балкона або лоджії. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки. Встановимо штори в Києві та області. Відправимо по Україні.

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь або дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться під Київом. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Зварка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.

Наші контакти

Адреса: село Ходосівка (Києво-Святошинський район), вул. Івана Франка
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Водафон: (099) 202-62-07
Київстар: (098) 424-96-12

Понеділок - П'ятниця: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00