fbpx Facebook YouTube Instagram

Новини та поради

Для того щоб самостійно зробити замір альтанки, веранди або іншої конструкції вам буде потрібна рулетка і аркуш паперу з олівцем.

Відкрита літня тераса - мрія практично кожного господаря приватного будинку. Однак далеко не всі наважуються на її будівництво, адже літо швидкоплинне, і як використовувати простір відкритої тераси в холодну пору року, мало хто знає.

Спеціальні завіси, що зберігають задану температуру всередині приміщення, не перешкоджають в'їзду техніки або переміщенню працівників складу, отримали назву термоштори. Вони складаються з щільних стрічок з полівінілхлориду, розташованих внахлест по відношенню одна до одної.

Альтанка у дворі приватного будинку або дачної ділянки стане відмінним місцем для веселих зустрічей і неспішного відпочинку після важкого дня. Як правило, такі споруди не розраховані на всесезонне використання, тому з настанням холодів просто простоюють.

Організація складського зберігання товарів необхідна при веденні практично будь-якого типу бізнесу. Це дозволяє знизити транспортні витрати, а також забезпечити достатній запас продукції під реалізацію.

Спорудження на своїй території затишної альтанки забезпечить багато приємних моментів для проведення часу. Щоб відпочивати не тільки влітку, а й в холодну пору року, обов'язково варто передбачити варіант опалення.

Виробничі приміщення, зазвичай, мають площу, порівнянну з розмірами футбольного поля, плюс високі стелі, тому їх опалення вимагає чималих фінансових витрат. Однак якщо правильно підібрати опалювальне обладнання і подбати про зменшення втрат тепла, то витрати на обігрів можна значно знизити.

При організації роботи промислових підприємств проводиться великий комплекс заходів з охорони праці. Одним з пунктів цього комплексу є звукоізоляція виробничих приміщень.

Організація складських приміщень вимагає максимальної точності і розуміння специфіки зберігання різних категорій товарів. Нормативи проектування враховують необхідні параметри вентиляційної, протипожежної системи, а види обладнання, що використовується, повністю залежать від фізичних характеристик продукції.

Прозорі штори з щільного полівінілхлориду забезпечать затишне укриття і надійний захист від зовнішнього середовища. Саме тому вони часто використовуються при обладнанні альтанок, веранд і кафе.

ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки або веранди, балкона або лоджії. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки. Встановимо штори в Києві та області. Відправимо по Україні. Послуги еквайрингу.

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь або дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.

Наші контакти

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00