Новини та поради

Швейцарська компанія Leister придбала світове лідерство в області розробки, виробництва і реалізації високотехнологічного зварювального устаткування. За більш ніж півстолітню історію існування, фірмою накопичений величезний досвід в цій сфері. Підрозділи компанії працюють по всьому світу. Серед країн, в яких розташовані філії цього великого виробника є і   Україна.  

Останнім часом часто можна спостерігати, як старі віконні конструкції замінюють на нові - металопластикові. Пов'язано це з тим фактом, що вдосконалені моделі вікон забезпечують технологічні показники значно краще, ніж їхні традиційні аналоги.

У наш час широко використовуються ПВХ-штори, як найактуальніша захист приміщень від сонця, негоди, комах. Тому в побут увійшли привабливі ПВХ штори для альтанок , акуратні ПВХ штори для балконів , функціональні пвх штори для автомийок , практичні промислові ПВХ завіси .

Багато з наших сучасників чули слово «полівінілхлорид» в його скороченому вимові - ПВХ.

Часто споживачів, які почули цю абревіатуру, цікавить походження даного матеріалу, його склад, якість, сфери застосування.

Телефонуйте та пишіть нам

Робочі дні: 9:00 - 18:00
Субота та Неділя: вихідний

+380 99 202-62-07

info@pvh-shtory.com.ua

село Ходосівка (Києво-Святошинський район), вул. Івана Франка

ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки або веранди, балкона або лоджії. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки. Встановимо штори в Києві та області. Відправимо по Україні.

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь або дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться під Київом. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Зварка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.

Наші контакти

Адреса: село Ходосівка (Києво-Святошинський район), вул. Івана Франка
Email: info@pvh-shtory.com.ua
Tel: +380 99 202-62-07

Понеділок - П'ятниця: 9:00 - 18:00
Субота - Вихідний
Неділя - Вихідний