Facebook YouTube Instagram

Новини та поради

Басейн - назва штучної водойми, яка встановлюється на дачній або присадибній ділянці для можливості поплавати і розслабитися. Але крім краси і комфорту, басейн приносить і клопоти, що полягають в щотижневому догляді.

З настанням осені власники відкритих басейнів зштовхуються з необхідністю проведення робіт з консервації водойми, що вже не використовується. Якщо не зробити цього вчасно, з настанням морозів збільшується ризик виходу з ладу обладнання та пошкоджень облицювального матеріалу.

Не можете підібрати накриття для басейну? Представляємо огляд найпопулярніших варіантів - обирайте підходящий!

Тентом називають ПВХ-штори або м'які вікна, що використовуються для захисту альтанки від опадів, сонячних променів. Завдяки такому корисному аксесуару споруду можна використовувати цілий рік, постійно насолоджуючись приємним відпочинком.

Як облаштувати альтанку, терасу або веранду? Яким чином залучити в літнє кафе клієнтів? Як захистити свій балкон від мух або комарів? Є один відмінний вихід! Йдеться про гнучкі вікна ПВХ.

Для захисту від протягів, вітру і опадів на відкритих конструкціях часто використовуються тенти і штори. Один з головних недоліків такого укриття - непрозорість матеріалу. Використання прозорих ПВХ стінок (зустрічається також назва «м'які вікна», ПВХ штори) усуває цей недолік, до того ж вони мають масу переваг перед іншими матеріалами.

Альтернативою традиційному склінню альтанок і терас служать ПВХ штори або «м'які» вікна. Цей матеріал відрізняється міцністю і тривалим періодом експлуатації, а також має багато додаткових плюсів у використанні. Різновиди і особливості застосування ПВХ штор для альтанок розглянуті в наведеній інформації.

Літо вже давно минуло, але для дружніх посиденьок як і раніше хочеться вибратися на природу і вдосталь відпочити від міської суєти. Розумною альтернативою може стати тераса або альтанка у дворі приватного будинку, коли всі зручності і блага цивілізації залишаються в безпосередній близькості і доступності.

Облаштування нової альтанки на ділянці - заняття творче, що сприяє прояву власного дизайнерського таланту. Після трудомістких робіт, пов'язаних з будівництвом самої споруди, ця справа виявиться приємною. Тут можна пофантазувати, застосувавши певні знання з моделювання інтер'єру.

Альтанка - архітектурна споруда легкого типу, що застосовується для створення культурного природного середовища. У ній комфортно відпочивати в теплу пору року (а при наявності утеплення і в холодну), ховатися від дощу і вітру. Альтанка може бути різних типів, розмірів і форм, головне, щоб вона гармонійно вписувалася в навколишній ландшафт.

ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки або веранди, балкона або лоджії. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки. Встановимо штори в Києві та області. Відправимо по Україні. Послуги еквайрингу.

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь або дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.

Наші контакти

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Водафон: (099) 202-62-07
Київстар: (098) 424-96-12

Понеділок - П'ятниця: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00

click fraud detection