Facebook YouTube Instagram

Новини та поради

Спорудження на своїй території затишної альтанки забезпечить багато приємних моментів для проведення часу. Щоб відпочивати не тільки влітку, а й в холодну пору року, обов'язково варто передбачити варіант опалення.

Виробничі приміщення, зазвичай, мають площу, порівнянну з розмірами футбольного поля, плюс високі стелі, тому їх опалення вимагає чималих фінансових витрат. Однак якщо правильно підібрати опалювальне обладнання і подбати про зменшення втрат тепла, то витрати на обігрів можна значно знизити.

При організації роботи промислових підприємств проводиться великий комплекс заходів з охорони праці. Одним з пунктів цього комплексу є звукоізоляція виробничих приміщень.

Організація складських приміщень вимагає максимальної точності і розуміння специфіки зберігання різних категорій товарів. Нормативи проектування враховують необхідні параметри вентиляційної, протипожежної системи, а види обладнання, що використовується, повністю залежать від фізичних характеристик продукції.

Прозорі штори з щільного полівінілхлориду забезпечать затишне укриття і надійний захист від зовнішнього середовища. Саме тому вони часто використовуються при обладнанні альтанок, веранд і кафе.

Відкрита альтанка на дачі часто стає улюбленим місцем для проведення дозвілля. Її дах приховує відпочиваючих від дощу і сонця. Але затишною обстановку всередині альтанки роблять вуличні штори.

Для скління альтанок або терас часто використовуються так звані «м'які» вікна. Вони виконані з щільної ПВХ плівки, що пропускає світло, але прекрасно зберігає всередині комфортну температуру. Цей варіант підійде для обладнання комфортного місця відпочинку, захисту приміщення від вітру, опадів або проникнення комах всередину.

Для того щоб самостійно зробити замір альтанки, веранди або іншої конструкції вам буде потрібна рулетка і аркуш паперу з олівцем.

В даній статті ми спробували більш розгорнуто і доступною мовою відповісти на питання - що таке м'які вікна, які вони бувають, з чого ми їх робимо та на що вони кріпляться.

Відкрита веранда, альтанка, тераса - найулюбленіше місце відпочинку на природі в літню спеку, але влітку докучають комахи, а в осінньо-зимовий період, коли опадає листя, ллють затяжні дощі або все засипає снігом у власника такої споруди інший "головний біль "- захист від вологи, снігу і опалого листя.

ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки або веранди, балкона або лоджії. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки. Встановимо штори в Києві та області. Відправимо по Україні. Послуги еквайрингу.

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь або дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.

Наші контакти

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00