fbpx

З настанням осені власники відкритих басейнів зштовхуються з необхідністю проведення робіт з консервації водойми, що вже не використовується. Якщо не зробити цього вчасно, з настанням морозів збільшується ризик виходу з ладу обладнання та пошкоджень облицювального матеріалу.

Для цього знадобиться достатньо часу, а також спеціальне накриття для басейну з ПВХ, що забезпечує захист від зовнішніх факторів.

Накриття з ПВХ захищає басейн від зовнішніх факторів

Порядок проведення робіт з зимової консервації

Залишати чашу басейну в зиму абсолютно порожньою не рекомендується. При низьких температурах відбувається зміщення ґрунтів, що може викликати деформацію чаші басейну. Бетонні конструкції можуть потріскатися, а чаши з ПВХ виявитися виштовхнутими з землі. Щоб навесні не займатися облаштуванням нового басейну і не ремонтувати старий, краще заздалегідь подбати про консервацію водойми «мокрим» способом. Волога в чаші басейну попередить деформацію конструкції, частково компенсуючи навантаження.

Залишати чашу басейну на зиму повністю порожньою не рекомендується

Етапи проведення робіт:

  1. Злити весь обсяг води, ретельно промити стінки і днище басейну з використанням відповідних миючих речовин.
  2. Добре промити ємність хлоратора.
  3. Заповнити басейн чистою водою на 10-15 сантиметрів нижче отворів форсунок.
  4. Трубопроводи необхідно добре висушити. При можливості виконується продування стисненим повітрям.
  5. Обладнання, що використовується (системи фільтрації та дезінфекції), знімається і добре промивається. Надалі все зберігають в місці, що опалюється.
  6. Встановлюються заглушки в усі закладні елементи (прожектори, форсунки, скімер).
  7. У воду необхідно додати засіб, що перешкоджає розмноженню водоростей. Це забезпечить стерильність до настання морозів.
  8. Для компенсації об'єму води при розширенні в басейні необхідно використовувати порожні пластикові бідони, каністри, нещільно надуті автомобільні шини.
  9. Компенсатори необхідно занурити у воду, для чого їх на ⅓ заповнюють піском. Можна також прив'язати вантаж окремо, використовуючи для цього синтетичні мотузки. Не можна допускати контакту з металевими предметами, щоб не допустити утворення плям іржі на дні і стінках басейну.
  10. Зовні басейн накривають захисним укриттям. Це може бути самостійно виготовлений настил з дерева, вкритий водовідштовхувальним матеріалом, а також стаціонарний дах з полікарбонату. Великого поширення набули тенти з ПВХ як надійне і недороге укриття.

Поради бувалих власників басейнів найчастіше досить суперечливі. Це пов'язано, перш за все, з технічними відмінностями конструкцій і кліматом мешкання. Багато хто не практикує попередній злив і дезінфекцію «літньої» води, аргументуючи необхідністю проведення аналогічних весняних робіт. Часто виходить, що навіть антибактеріальна обробка не приносить очікуваного результату, вода все одно цвіте і пахне. У мережі також можна знайти поради щодо організації консервації басейну «сухим» способом, але для більшості кліматичних регіонів цей метод принесе тільки додаткові проблеми

Правильно проведена консервація на зиму допоможе зберегти чашу басейну від деформації. Якщо зайнятися подібними роботами немає часу або бажання, можна скористатися послугами професіоналів, викликавши фахівця з ремонту штучних водойм додому. Подібна послуга коштуватиме недешево, але допоможе уникнути більш дорогого ремонту у випадку неправильно проведеної консервації.

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00