fbpx

Організація складських приміщень вимагає максимальної точності і розуміння специфіки зберігання різних категорій товарів. Нормативи проектування враховують необхідні параметри вентиляційної, протипожежної системи, а види обладнання, що використовується, повністю залежать від фізичних характеристик продукції.

Для забезпечення необхідного рівня вологості, температури, звукоізоляції і інших важливих умов часто використовуються стрічкові ПВХ завіси. Вони мають ряд незаперечних переваг: не заважають проходу працівників або проїзду спецтехніки, служать захистом від зовнішніх впливів.

Планування та організація складських приміщень

Продумане розташування складського обладнання, під'їзних шляхів і систем зберігання забезпечує оптимальне розміщення продукції, збільшує об'єм, економить ресурси. Необхідно проаналізувати всі завдання, тип товарів, які поставляються на зберігання, а також умови зберігання. Комфортні і безпечні умови для працівників також мають значення.

Вентиляція в складських приміщеннях

Важливі питання при проектуванні складів:

  • Ширина проходу повинна відповідати габаритам продукції, а також забезпечувати необхідну маневреність для транспортувальних механізмів.
  • Висота стелажів регулюється в залежності від підйомних механізмів, що використовуються. При ручному способі навантаження вона буде обмежена.
  • Безстелажне зберігання підійде для обмеженого асортименту однотипної продукції. Ефективність використання складської території при цьому буде помітно нижче.
  • Передбачені зони сортування, навантаження і розвантаження товарів дозволять збільшити продуктивність складських робіт. Під'їзні шляхи також мають бути добре оснащені з урахуванням габаритів транспорту і привезених товарів.
  • Специфіка продукції, що знаходиться на складі, визначає необхідність опалювальної (охолоджуючої) системи. Важливий контроль рівня вологості, гарна вентиляція (фільтрація повітря за необхідності), а також можливість безперешкодної евакуації працівників у надзвичайній ситуації.
  • Достатнє освітлення - важливий пункт при організації виробничих і складських приміщень. З метою безпеки важливо використовувати відповідні джерела освітлення, використовувати ПЗВ і інше електрооздоблення.

Для зручного оснащення дверних отворів оптимально використовувати стрічкові штори. Вони прекрасно зберігають температуру і вологість приміщення, захищають від ультрафіолетових променів, зберігаючи прозорість. Конструкція стрічкових термоштор передбачає швидкий монтаж і легкість у використанні. Завіси ізолюють отвір від попадання пилу, вологи, а також забезпечують зниження шуму до 30 дБ. Ширину і товщину стрічок можна підібрати індивідуально, вибрати відповідний тип ПВХ (додаткова стійкість до холоду, непрозорість, оснащення додатковими ребрами жорсткості). Якщо проєм не використовуватиметься для проходу персоналу або техніки, його можна закрити ПВХ шторами для автомийок і сервісів.

Стрічкові ПВХ завіси для складських приміщень

Сфери застосування завіс варіюються, зазвичай це приміщення, в яких важливо дотримуватися заданого температурного режиму, виїзди виробничих будівель, зонування простору окремих ділянок складу. ПВХ термоштори затребувані при оснащенні торгових павільйонів, безпечні в експлуатації, витримують тривалу експлуатацію у «вуличних» умовах.

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00