fbpx

Виробничі приміщення, зазвичай, мають площу, порівнянну з розмірами футбольного поля, плюс високі стелі, тому їх опалення вимагає чималих фінансових витрат. Однак якщо правильно підібрати опалювальне обладнання і подбати про зменшення втрат тепла, то витрати на обігрів можна значно знизити.

Розглянемо всі можливі способи заощадити на опаленні виробничих приміщень.

Як знизити втрати тепла в виробничих приміщеннях

Щоб заощадити на опаленні, в першу чергу, потрібно зменшити тепловтрати. Якщо тепло йде через вікна, двері, неутеплені стіни, то значна частина енергоресурсів буде витрачатися на нагрів вуличного повітря. Для зменшення тепловтрат в виробничому приміщенні необхідно:

  • Забезпечити гарну теплоізоляцію стін, підлоги, стелі. Для цього використовують утеплення різними теплоізоляційними матеріалами - пінопластом, мінеральною ватою, напиленням пінополіуретану.
  • Знизити тепловтрати через віконні конструкції. У цьому допоможе установка віконних рам з посиленою теплоізоляцією і склопакетами.
  • Зменшити витоку тепла через дверні отвори.

Якщо з двома першими пунктами все зрозуміло, то питання, як зменшити тепловтрати через дверні отвори, залишається відкритим. У виробничих цехах зовнішні двері постійно відкриваються, а то і зовсім використовуються ворота, через які нагріте повітря йде сотнями кубометрів. Виправити цю ситуацію і припинити розбазарювання енергетичних ресурсів допоможуть стрічкові ПВХ завіси.

Стрічкові ПВХ завіси для виробничих і торгівельних приміщень

Термоштори з гнучких і прозорих силіконових стрічок дозволяють вільно проходити в дверний отвір і відразу ж змикаються, утворюючи термоізолюючу перешкоду. Вони не тільки перешкоджають виходу нагрітого повітря з приміщення, але і зберігають тепло, завдяки своїм високим теплоізоляційним якостям. При використанні у виробничих приміщеннях стрічкових ПВХ завіс можна заощадити до 50% витрат на опалення. Якщо проєм не використовуватиметься для проходу персоналу або проїзду техніки, його завжди можна закрити ПВХ шторами для автомийок та сервісів.

Підбір і розміщення опалювальних приладів

Звичайні опалювальні системи з водяними радіаторами ефективні лише для порівняно невеликих кімнат, а в виробничих цехах потрібні інші види обігріву. Щоб заощадити на опаленні там, де встановлені звичні всім батареї, досить просто знизити до мінімуму втрати тепла. А у великих цехах, де водяні радіатори марні, необхідно мінімізувати тепловтрати, а також вибрати найбільш вигідні види опалювальних приладів і раціональні схеми їх розміщення.

Серед опалювальних приладів, що застосовуються на виробництві, найбільшу енергоефективність мають:

  • інфрачервоні (ІЧ) обігрівачі;
  • водяні тепловентилятори;
  • керамічні тепловентилятори.

Промислові інфрачервоні обігрівачі

При визначенні кількості та місць розміщення обігрівачів необхідно враховувати наступне:

  • Найчастіше немає необхідності прогрівати всі приміщення, досить застосувати локальний обігрів робочих місць. Щоб затримати тепло в зоні, яка обігрівається, в деяких випадках доцільно відокремити її ПВХ завісами.
  • Тепле повітря піднімається до стелі, тому потрібно розміщувати тепловентилятори вгорі, спрямовуючи потоки повітря донизу.
  • ІЧ обігрівачі нагрівають не повітря, а поверхні, тому потік випромінювання треба направляти на підлогу, стіни.
  • Для економічної експлуатації все обігрівачі повинні мати можливість регулювання потужності.

Дотримуючись цих правил, можна значно знизити витрату енергоресурсів на обігрів виробничих будівель, що допоможе істотно заощадити на опаленні.

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00