fbpx

Виробничі приміщення, зазвичай, мають площу, порівнянну з розмірами футбольного поля, плюс високі стелі, тому їх опалення вимагає чималих фінансових витрат. Однак якщо правильно підібрати опалювальне обладнання і подбати про зменшення втрат тепла, то витрати на обігрів можна значно знизити.

Розглянемо всі можливі способи заощадити на опаленні виробничих приміщень.

Як знизити втрати тепла в виробничих приміщеннях

Щоб заощадити на опаленні, в першу чергу, потрібно зменшити тепловтрати. Якщо тепло йде через вікна, двері, неутеплені стіни, то значна частина енергоресурсів буде витрачатися на нагрів вуличного повітря. Для зменшення тепловтрат в виробничому приміщенні необхідно:

  • Забезпечити гарну теплоізоляцію стін, підлоги, стелі. Для цього використовують утеплення різними теплоізоляційними матеріалами - пінопластом, мінеральною ватою, напиленням пінополіуретану.
  • Знизити тепловтрати через віконні конструкції. У цьому допоможе установка віконних рам з посиленою теплоізоляцією і склопакетами.
  • Зменшити витоку тепла через дверні отвори.

Якщо з двома першими пунктами все зрозуміло, то питання, як зменшити тепловтрати через дверні отвори, залишається відкритим. У виробничих цехах зовнішні двері постійно відкриваються, а то і зовсім використовуються ворота, через які нагріте повітря йде сотнями кубометрів. Виправити цю ситуацію і припинити розбазарювання енергетичних ресурсів допоможуть стрічкові ПВХ завіси.

Стрічкові ПВХ завіси для виробничих і торгівельних приміщень

Термоштори з гнучких і прозорих силіконових стрічок дозволяють вільно проходити в дверний отвір і відразу ж змикаються, утворюючи термоізолюючу перешкоду. Вони не тільки перешкоджають виходу нагрітого повітря з приміщення, але і зберігають тепло, завдяки своїм високим теплоізоляційним якостям. При використанні у виробничих приміщеннях стрічкових ПВХ завіс можна заощадити до 50% витрат на опалення. Якщо проєм не використовуватиметься для проходу персоналу або проїзду техніки, його завжди можна закрити ПВХ шторами для автомийок та сервісів.

Підбір і розміщення опалювальних приладів

Звичайні опалювальні системи з водяними радіаторами ефективні лише для порівняно невеликих кімнат, а в виробничих цехах потрібні інші види обігріву. Щоб заощадити на опаленні там, де встановлені звичні всім батареї, досить просто знизити до мінімуму втрати тепла. А у великих цехах, де водяні радіатори марні, необхідно мінімізувати тепловтрати, а також вибрати найбільш вигідні види опалювальних приладів і раціональні схеми їх розміщення.

Серед опалювальних приладів, що застосовуються на виробництві, найбільшу енергоефективність мають:

  • інфрачервоні (ІЧ) обігрівачі;
  • водяні тепловентилятори;
  • керамічні тепловентилятори.

Промислові інфрачервоні обігрівачі

При визначенні кількості та місць розміщення обігрівачів необхідно враховувати наступне:

  • Найчастіше немає необхідності прогрівати всі приміщення, досить застосувати локальний обігрів робочих місць. Щоб затримати тепло в зоні, яка обігрівається, в деяких випадках доцільно відокремити її ПВХ завісами.
  • Тепле повітря піднімається до стелі, тому потрібно розміщувати тепловентилятори вгорі, спрямовуючи потоки повітря донизу.
  • ІЧ обігрівачі нагрівають не повітря, а поверхні, тому потік випромінювання треба направляти на підлогу, стіни.
  • Для економічної експлуатації все обігрівачі повинні мати можливість регулювання потужності.

Дотримуючись цих правил, можна значно знизити витрату енергоресурсів на обігрів виробничих будівель, що допоможе істотно заощадити на опаленні.

ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки або веранди, балкона або лоджії. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки. Встановимо штори в Києві та області. Відправимо по Україні. Послуги еквайрингу.

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь або дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виробляється швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

Наші контакти

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00