fbpx

Спеціальні завіси, що зберігають задану температуру всередині приміщення, не перешкоджають в'їзду техніки або переміщенню працівників складу, отримали назву термоштори. Вони складаються з щільних стрічок з полівінілхлориду, розташованих внахлест по відношенню одна до одної.

Стрічкові ПВХ завіси отримали велике поширення при обладнанні промислових або складських приміщень, особливо в харчовій та хімічній галузі. Особливості використання таких штор, основні переваги та недоліки розглянуті в наведеній інформації.

Плюси і мінуси термоштор

Облаштування складського місця вимагає не тільки раціонального підходу до оснащення і техніки, що використовуються. Важливо передбачити якісну вентиляцію, опалювальну або охолоджуючу систему. Умови зберігання різних категорій готової продукції часто передбачають забезпечення необхідних температурних показників, вологості та інших важливих критеріїв. Щоб виключити термічну різницю в момент відвантаження/вивантаження товару, добре себе зарекомендували стрічкові термоштори з ПВХ.

Стрічкові термоштори для промислових і складських приміщень

Вони виготовляються у вигляді скріплених зверху широких стрічок, які розташовуються вертикально. В якості основи зазвичай використовується міцний металевий профіль, який кріпиться до дверного отвору. Штори не заважають працівникам, при цьому обмежують доступ пилу, вологи, ультрафіолетових променів, зберігають температуру приміщення. Якщо проєм не використовуватиметься для проїзду техніки або проходу персоналу, його можна закрити ПВХ шторами для автомийок і сервісів.

Основні переваги термоштор з ПВХ:

  • Доступна вартість виробів, яка швидко окупається економією енергоресурсів.
  • Можливість використання в приміщеннях з холодильними установками.
  • Штори витримують діапазон температур від -15 до +50, перешкоджають проникненню пилу і вологи всередину приміщення.
  • Безпроблемний монтаж і легкий демонтаж конструкції за необхідності.
  • Екологічна і пожежна безпека матеріалу.
  • Відмінна звукоізоляція, що знижує рівень шуму ззовні на 30дБ і більше.

Розрізняють декілька різновидів стрічкових завіс. В першу чергу, це непрозорий тонований матеріал, який додатково захищає приміщення від проникнення ультрафіолетових променів. Для переміщення автоматичних механізмів або автотехніки бажано передбачити установку термоштор з додатковими ребрами жорсткості по краях стрічок. Також є відмінності по температурі використання. Наприклад, для холодильних камер бажано використовувати спеціальний матеріал, що витримує зниження температури до -35 градусів.

ПВХ завіси на складі не перешкоджають в'їзду техніки і переміщенню працівників

Оснащення складу стрічковими термошторами дозволить не тільки зберегти відповідні умови зберігання продукції, але і значно заощадити. При всіх перевагах ці завіси не позбавлені і деяких недоліків. В першу чергу вони не підходять для приміщень з високою прохідністю, адже так стрічки швидко вийдуть з ладу. Особливу увагу слід звернути на якість виробів при покупці. Пластик, що використовується, не повинен виділяти ніяких сторонніх запахів або токсичних речовин, тому обов'язково варто перевірити сертифікати.

Підсумувавши, можна відзначити, що стрічкові завіси, виконані з якісного ПВХ, відмінно справляються зі своїми функціями. Вони недорогі і практичні, захищають приміщення від сторонніх часток, зберігають задану температур і при цьому не заважають руху. Подібне оснащення буде незамінним для складів харчових підприємств, виробничих або службових приміщень.

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00