fbpx

Двері - основна складова інтер'єру будь-якого закладу, вони надають гармонійний вигляд приміщенню і зменшують тепловтрати. Такі двері з легкістю можна налаштувати під потреби користувача.

Переваги

Маятникові двері - ідеальне рішення для кафе, ресторанів і барів, де співробітники закладу багаторазово переміщаються з одного приміщення в інше, часто з підносами в руках. Проходячи через дверний проріз, можна з легкістю штовхнути стулки, щоб двері відчинилися. Закривати вручну такі двері не потрібно, двері закриються самостійно. Детальніше про те, що таке маятникові двері читайте за посиланням, а ми предметніше зупинимося на їх використанні в сфері громадського харчування.

Основні переваги орних маятникових дверей:

 • відсутність стандартної дверної коробки - проріз двері при цьому не зменшиться;
 • безпеку таких дверей - двері не закриється автоматично, також не можна прищемити руку;
 • висока пропускна здатність - задіяні обидві стулки двері;
 • обидві стулки можуть працювати на всі боки;
 • положення і характеристики стулок підлягають регулюванню;
 • зберігається рівень потрібної температури в приміщенні;
 • двері здатна утримуватися у відкритому положенні при необхідності.

Основні види орних маятникових дверей

В залежності від потреб замовника, орні маятникові двері представлені двома основними видами:

 • жорсткі маятникові двері;
 • гнучкі маятникові двері.

Жорсткі маятникові двері двері

Такі двері рекомендується встановлювати в приміщеннях, де конструкція буде схильна до частого використання, так як ці двері мають додаткової міцністю. Отвір з жорсткими дверима буде надійно захищений від зайвих тепловтрат, протягів і пилу. Двері матиме тривалий період експлуатації без необхідності ремонтних робіт. В основному двері цього типу використовують в громадському харчуванні, це бари, ресторани і кафе.

Жорсткі маятникові двері для бару

Гнучкі маятникові двері двері

М'які орні двері більше призначені для складських приміщень, в яких потрібно зберегти потрібну температуру, усунути протяги і пилову навантаження. Двері часто виготовляються з повністю прозорого або комбінованого полотна. Естетика даного виду дверей поступається зовнішньому вигляду жорстких орних дверей, тому даний тип більше призначений для підсобних приміщень громадського харчування.

Конструкція

Орні двері можуть бути одностулковими і двостулковими в залежності від потреб замовника і розмірів приміщення. Для барів, ресторанів і кафе за часту використовують одностулкові маятникові двері. Конструкція таких дверей вміщує наступні елементи:

 • профіль, алюмінієвий каркас і гумовий ущільнювач;
 • дверний доводчик, який повертає двері в початкове положення;
 • прозоре вікно на верхній частині дверей для візуалізації перешкод із зворотного боку;
 • петлі на стелі і підлозі для регулювання напряму обертання двері.

Основний матеріал конструкції - полівінілхлорид, який зарекомендував себе хорошим співвідношенням ціни і якості, а також високим рівнем міцності і зносостійкості. Вартість навстіж двері буде залежати від розмірів і характеристик з урахуванням вартості дверної фурнітури.

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00