Facebook YouTube Instagram

В даній статті ми спробували більш розгорнуто і доступною мовою відповісти на питання - які бувають м'які вікна, з чого їх роблю і на що вони кріпляться.

Використовувані матеріали

Прозора ПВХ-плівка японського виробництва Achilles і французького Extruflex товщиною 500 мікрон вважаються найнадійнішими і довговічними, вони мають меншу усадку і хвилястість в порівнянні з дешевими аналогами.

Тентова ПВХ-тканина Sioen бельгійського виробництва з двосторонньою ламінацією щільністю 650 г / м2 пропонується різних кольорів, вона міцна, водостійка, стійка до ультрафіолету і легко очищається.

Види м'яких вікон

Наша компанія виготовляє вікна трьох видів:

  • Повністю прозорі;
  • Комбіновані;
  • Чи не прозорі.

Всі ці варіанти мають технічну окантовку з тентової тканини. Окантовка пріпаіваевается з двох сторін професійним швейцарським обладнанням при температурі понад 450 °C.

Міцність спайкового шва не йде ні в яке порівняння зі швом виконаним нитками. Спайковий шов має ширину 3 см. І утворює з ПВХ плівкою цільну конструкцію.

Прозоре м'яке вікно

Міністерство внутрішніх справ такого вікна виконана з прозорої ПВХ плівки. Так як стандартна ширина плівки складає 1,4 м, при великих габаритах отвору необхідно виконати з'єднання прозорих полотен. Це можуть бути вертикальні або горизонтальні шви. Шов може бути прозорим, два або більше полотна прозорої плівки згуртовуються між собою і утворюють прозорий, злегка мутний шов. Або непрозорим (кольоровим швом), з використанням сполучної смуги шириною від 6.5 см. В колір технічної окантовки. При такій спайці полотен міцність вікна дорівнює цілісного полотну. Зазвичай виконується горизонтальний кольоровий шов, його можна пустити по рівню перил альтанки або веранди і він візуально не буде кидатися в очі.

М'яке вікно з прозорим швом

Прозоре м'яке вікно з кольоровим швом

Комбінована м'яке вікно

Цей вид м'яких вікон виконується в комбінації з непрозорим тентом в декількох варіантах:

  • прозора ПВХ-плівка розташована вгорі і доходить до перил, нижню частину прорізу закриває непрозорий тент;
  • прозора і непрозора частини ділять отвір по вертикалі, тентовий матеріал закриває від очей відвідувачів якісь частини альтанки або веранди, які не повинні побачити сторонні, або тут можна розташувати м'які двері;
  • м'яке вікно виконується з тентової тканини, в яку впаюються прозорі вставки прямокутної форми, такий варіант часто використовується при виготовленні штор для мийок.

Комбінована заповнення обійдеться замовнику дешевше повністю прозорого, так як вартість плівки вище цін на тентовий матеріал.

Комбінована м'яке вікно

Чи не прозоре м'яке вікно

Глухі м'які вікна виготовляють повністю з тентової тканини. Їх монтують там, де скління не потрібно, наприклад, з сонячної сторони для затінення або для консервації приміщення в зимовий період.

Непрозорий м'яке вікно

Консервація альтанки за допомогою м'яких вікон

Способи кріплення

Для фіксації м'яких вікон в отворах альтанок або веранд існують такі варіанти:

  1. Квадратні скоби і люверси з ременем - на технічній окантовці м'якого вікна пробивається отвір і встановлюється люверс з ПВХ ременем, а на конструкції веранди - металева скоба. Для закріплення вікна люверс накидають на скобу і фіксують ременем.
  2. Поворотна скоба - на окантовці вікна встановлюють овальні люверси, а на конструкції отвору монтують поворотні скоби. Скоби вставляють в отвір люверса і повертають, надійно закріплюючи м'яке вікно в отворі.
  3. Наглухо - там, де подворот вікна не планується, м'яке скло наглухо кріпиться до конструкції альтанки саморізами через широку шайбу і круглий люверс 10мм.

Види кріплень м'яких вікон

Монтаж м'якої двері можливий будь-якими з цих способів. Відкривається і закривається двері за допомогою спіральної блискавки вшитой по периметру отвору. Це єдиний елемент, який вшивається, а не упаюється при створенні м'яких вікон.

Фіксація м'яких вікон і дверей вгорі прорізу

Фіксація скручених вікон вгорі прорізу виконується за рахунок ременя з півкільцем на одній стороні вікна і металевого гачка з іншого. Ремені можуть бути різної довжини в залежності від висоти отвору.

ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки або веранди, балкона або лоджії. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки. Встановимо штори в Києві та області. Відправимо по Україні. Послуги еквайрингу.

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь або дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.

Наші контакти

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00