fbpx
Основні властивості полівінілхлориду (ПВХ)

Знайомтеся - ПВХ

Полівінілхлорид являє собою вид полімерного продукту, до складу якого входять певні добавки.

Основою цього матеріалу є етилен і хлорид натрію - компоненти переробки нафтохімічної сировини.

Технологія виробництва полягає в нагріванні основних складових до певної температури, і перетворенні їх в однорідну масу. Потім відбувається процес полімеризації, в результаті якого формуються мікрогранули з пористою структурою.

Після видалення незадіяних компонентів, ПВХ просівається і просушується, потім розфасовується.

За зовнішнім виглядом - це порошок білого кольору без запаху.

На високотехнологічному обладнанні полівінілхлорид, в кінцевому підсумку, перетворюється в пластикат або вініпласт. Вироби з цих похідних відрізняються високою міцністю, підвищеними діелектричними властивостями, стійкістю до кислот, лугів, мінеральних масел.

Багатоступінчаста обробка і застосування новітніх технологій сприяють тому, що в користування споживачами надходить екологічний, нетоксичний і безпечний матеріал.

Де використовують ПВХ

Завдяки техніко-фізичними властивостями полівінілхлориду, його застосовують в самих різних сферах життєдіяльності.

Великою популярністю користується вироби ПВХ в будівництві. Це віконні блоки, перегородки, панелі, елементи меблів, покриття для підлоги. Матеріал вільно конкурує з традиційним склом, металом, деревиною.

При будівництві інженерних і каналізаційних систем, трубопроводів, застосовують труби-ПВХ - герметичні, міцні і водостійкі. Надійністю, практичністю і довговічністю відрізняються і комплектуючі для комунікацій з ПВХ.

Труби з ПВХ

З цього штучного матеріалу випускають промислові ПВХ завіси, ламіновані декоративні плівки для обробки фасадів, які, крім естетичної функції, успішно виконують ще й захисну.

Виграшно виглядає така обробка завдяки фактурному різноманітності, що реалізується в ПВХ-облицювання.

Розрізняють також високий показник стійкості цієї категорії товару перед впливом вологи, хімічних речовин, механічних пошкоджень.

Незамінними елементами облаштування будівель, останнім часом, стали пластикові вікна.

Популярними ці конструкції стали завдяки властивим їм якостям -звуко- і теплоізоляції, морозостійкості, вологостійкості. Велике значення має і естетична складова віконних профілів. Оригінальна фактура, різноманітна фурнітура, куточки, кріплення забезпечують презентабельний зовнішній вигляд виробів нарівні з багатофункціональністю.

Тканини з ПВХ

На особливу увагу заслуговують тканинні матеріали, виготовлені з полівінілхлориду за спеціальною технологією.

З тканин виготовляють:

Виготовлення тканини не передбачає включення до складу токсичних речовин. Незважаючи на структурну м'якість і еластичність, матеріал не боїться фізичних ушкоджень і впливу вогню.

Тканини з полівінілхлориду (ПВХ)

Різновидом полімерної тканини став штучний замінник шкіри - блискучий і гладкий, який теж стали широко застосовувати в промисловості.

На закінчення - про полімери

Абсолютно всі вироби з ПВХ мають високі експлуатаційні якості - протистоянням зовнішньому середовищі, високим порогом зносу, тривалою експлуатацією.

Наявність цих властивостей забезпечено включенням до складу матеріалу різного типу модифікаторів, композитів, барвників, наповнювачів, мастильних речовин.

Тому застосування полівінілхлориду в будівництві, промисловості, приватному господарстві, давно довело практичність і доцільність ПВХ-виробів.

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00