Як своїми силами змонтувати м'які вікна

У наш час широко використовуються ПВХ-штори, як найактуальніша захист приміщень від сонця, негоди, комах. Тому в побут увійшли привабливі ПВХ штори для альтанок , акуратні ПВХ штори для балконів , функціональні пвх штори для автомийок , практичні промислові ПВХ завіси .

Вирішимо нескладне завдання

Іноді трапляється так, що замовник хоче сам встановить штори з ПВХ.

Це можливо, якщо віконні прорізи приміщення прямокутні, і не потрібно підганяти полотна, вирізати отвори для комунікацій, труб, виступаючих конструкцій.

Фахівці нашої компанії часто консультують клієнтів з даного питання. І якщо дотримуватися їхніх рекомендацій, то можна успішно впоратися із завданням.

Замовник отримує готові штори в комплекті. Сюди ж входить набір для монтажу - кріплення, скоби, ремені.

Вуличні фіранки виготовлені за відповідними розмірами і ескізами. Кожне полотно повинна бути встановлено на певне місце, якщо навіть між ними існують незначні розбіжності по ширині.

Монтуємо штори самі

Першою умовою правильного початку цього процесу є точна розмітка точок для установки скоб. Найкраще почати з монтажу полотна середнього отвору, а потім встановлювати інші.

Шаблоном для правильної розмітки місць під скоби є саме полотно штори. Під вікно альтанки, лоджії або веранди його прикладають таким чином, щоб полотнище звішувати вертикально, а отвір був закритий симетрично.

Для зручної розмітки можна тимчасово прикріпити виріб Дужковий пістолетом.

Далі маркером обводимо в окантовці полотна дві верхні крайні точки. У цих місцях закріплюємо скоби. &Nbsp; Навішуємо конструкцію на ці скоби, і, натягуючи її вниз із зусиллям, відзначаємо крайні точки внизу полотна.

Щоб натяг було правильним, слід змістити місця для скоб трохи нижче зазначених точок. &Nbsp; Закріплюємо штору на скобах. &Nbsp; Потім відзначаємо точки, і встановлюємо інші скоби. Кріпимо їх до стовпів за допомогою саморізів, симетрично один до одного.

І ще поради майстрів

Встановлювати ПВХ-штори найкраще днем, в сонячну погоду, при плюсовій температурі. &Nbsp; У зимовий час вироби перед установкою потрібно потримати в теплому місці, тоді матеріал придбає еластичність, і добре розтягнеться.ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки або веранди, балкона або лоджії. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки. Встановимо штори в Києві та області. Відправимо по Україні.

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь або дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться під Київом. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Зварка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.

Наші контакти

Адреса: село Ходосівка (Києво-Святошинський район), вул. Івана Франка
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Водафон: (099) 202-62-07
Київстар: (098) 424-96-12

Понеділок - П'ятниця: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00