fbpx
Як своїми силами змонтувати м'які вікна

У наш час широко використовуються ПВХ-штори, як найактуальніша захист приміщень від сонця, негоди, комах. Тому в побут увійшли привабливі ПВХ штори для альтанок, акуратні ПВХ штори для балконів, функціональні пвх штори для автомийок, практичні промислові ПВХ завіси.

Вирішимо нескладне завдання

Іноді трапляється так, що замовник хоче сам встановить штори з ПВХ.

Це можливо, якщо віконні прорізи приміщення прямокутні, і не потрібно підганяти полотна, вирізати отвори для комунікацій, труб, виступаючих конструкцій.

Фахівці нашої компанії часто консультують клієнтів з даного питання. І якщо дотримуватися їхніх рекомендацій, то можна успішно впоратися із завданням.

Замовник отримує готові штори в комплекті. Сюди ж входить набір для монтажу - кріплення, скоби, ремені.

Вуличні фіранки виготовлені за відповідними розмірами і ескізами. Кожне полотно повинна бути встановлено на певне місце, якщо навіть між ними існують незначні розбіжності по ширині.

Монтуємо штори самі

Першою умовою правильного початку цього процесу є точна розмітка точок для установки скоб. Найкраще почати з монтажу полотна середнього отвору, а потім встановлювати інші.

Шаблоном для правильної розмітки місць під скоби є саме полотно штори. Під вікно альтанки, лоджії або веранди його прикладають таким чином, щоб полотнище звішувати вертикально, а отвір був закритий симетрично.

Для зручної розмітки можна тимчасово прикріпити виріб Дужковий пістолетом.

Далі маркером обводимо в окантовці полотна дві верхні крайні точки. У цих місцях закріплюємо скоби. Навішуємо конструкцію на ці скоби, і, натягуючи її вниз із зусиллям, відзначаємо крайні точки внизу полотна.

Щоб натяг було правильним, слід змістити місця для скоб трохи нижче зазначених точок. Закріплюємо штору на скобах. Потім відзначаємо точки, і встановлюємо інші скоби. Кріпимо їх до стовпів за допомогою саморізів, симетрично один до одного.

І ще поради майстрів

Встановлювати ПВХ-штори найкраще днем, в сонячну погоду, при плюсовій температурі. У зимовий час вироби перед установкою потрібно потримати в теплому місці, тоді матеріал придбає еластичність, і добре розтягнеться.

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00