fbpx
Швейцарська компанія Leister

Швейцарська компанія Leister придбала світове лідерство в області розробки, виробництва і реалізації високотехнологічного зварювального устаткування. За більш ніж півстолітню історію існування, фірмою накопичений величезний досвід в цій сфері. Підрозділи компанії працюють по всьому світу. Серед країн, в яких розташовані філії цього великого виробника є і   Україна.  

LEISTER представляє єдину в своєму роді організацію, де тестується обладнання практично для всіх типів з'єднання термопластів комбінованої і лазерним зварюванням, нагрітими інструментами, гарячим повітрям. У лабораторіях розроблені пристрої для захищеної патентом, унікальною лазерного зварювання об'єктів в тривимірному зображенні. Для високотехнологічних галузей розробляються інноваційні мікросистеми - мікродетектори, мікрооптичні елементи, газові оптичні мікродатчик.

Асортимент продукції, виробленої Ляйстер, досить різноманітний: від промислових ліній до компактного переносного інструментарію.

Області використання агрегатів LEISTER

Популярними і затребуваними є апарати для зварювання полімерних матеріалів екструзійним типом або за допомогою дроту, що працюють від гарячої повітряного струменя.

Такий тип пристроїв використовують для ремонту автодеталей. Це екструдери та модифікації певної потужності. Автоматами і ручними пристроями внахлест зварюють намети, рекламні конструкції, укриття, ПВХ штори, тентові та банерні тканини з полімеру. За допомогою потужних зварювальних моделей виконують укладання статевих і полімерних покриттів, використовуючи укладальної і обробний інструмент.

Апарат LEISTER працює від гарячої повітряного струменя

Пристрій бітумно-полімерних покрівель засноване на застосуванні автоматів, напівавтоматів, ручних, перевірочних та тестових пристроїв. Роботи по будівництву тунелів, полігонів, доріг, підземних споруд, сховищ, водойм практично неможливі без застосування цих агрегатів. Ними зварюють геомембрани, полімерні мембрани, гідроізолюючі покриття.

Про технологічно процесах і системах

Компанією LEISTER випускається зварювальне обладнання різних потужностей, відповідно до принципу роботи нагрівальної системи. Це може бути гарячий клин, струмінь нагрітого повітря, комбінований клин.

В промислових цілях застосовуються нагрівачі, за допомогою яких виконуються процеси нагрівання, осушення, термоусадки, зварювання плівок для упаковки, фасонних виробів. Пристрої здатні виконувати активацію термоплавкого клею, розігрівання прохідних печей, оплавлення і розрізання синтетичних волокон, стерилізацію і знезараження упаковок. Найчастіше використовуються нагрівальне обладнання з певними системами подачі повітря - окремими або вбудованими, установки і вентилятори з електронним управлінням і контролем.

Зварювальне обладнання компанії LEISTER

Продукція компанії   LEISTER відрізняється продуманим конструктивним виконанням, інноваційним рівнем, унікальною топологією. Це дозволяє технологічно і оперативно змінювати оснащення, впроваджувати більше видів зварювальних швів, виконувати роботи в високошвидкісних режимах.

Крім стандартного устаткування, фірма випускає високоавтоматизовані зварювальні лінії відповідно до технічного завдання замовників, втілює в життя найскладніші проекти, пов'язані з реалізацією зварювальних робіт рулонних полімерних матеріалів.

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00