fbpx

Для того щоб самостійно зробити замір альтанки, веранди або іншої конструкції вам буде потрібна рулетка і аркуш паперу з олівцем.

В першу чергу вам потрібно заміряти чисті проєми, ще їх називають світловими. Нам потрібна ширина і висота цих проємів.

Заміряємо м'які вікна

Наступним кроком, необхідно виміряти окрему ширину стовпів, стійок або інших елементів між проємами. Якщо ваша альтанка має перила і ви хочете їх закрити, вам потрібно заміряти відстань від підлоги до перила, і ширину самих перил.

Заміряємо ПВХ штори для альтанки

Всі ці дані, вам необхідно перенести на аркуш паперу. Не потрібно ускладнювати, креслення повинне бути простим і зрозумілим.

Креслення для виробництва м'яких вікон

Наступним кроком вам потрібно сфотографувати об'єкт. Фото треба робити з зовнішньої сторони, щоб в кадр потрапив весь проєм. 3-4 фотографії буде достатньо. При дотриманні цих інструкцій, наші фахівці зможуть за вашим бажанням зробити візуалізацію.

Візуалізація м'яких вікон

Для більшої зручності нами був розроблений візуальний редактор для самостійного створення візуалізації. Завантажити його можна поки що тільки для Android пристроїв, для Apple додаток знаходиться в розробці. Нижче представлена коротка інструкція по роботі з додатком.

Якщо на фото явно не зрозуміло до якого матеріалу будуть кріпитися м'які вікна (дерево, метал, цегла або інше) - додайте цю інформацію. Креслення, фото та інші побажання такі як колір штор, тип фурнітури прохання відправити на Вайбер наших менеджерів (098) 424-96-12, (099) 202-62-07 або через форму на сайті.

Якщо у вас все ж виникли труднощі з виміром, ви завжди можете викликати нашого фахівця.

Для вашої зручності цю інструкцію ми перегнали в відео контент.

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00