fbpx

Організація складського зберігання товарів необхідна при веденні практично будь-якого типу бізнесу. Це дозволяє знизити транспортні витрати, а також забезпечити достатній запас продукції під реалізацію.

Для надійного зберігання важливо передбачити безліч нюансів, наприклад, стрічкові ПВХ завіси, а також різні типи устаткування, що полегшує переміщення та зберігання товарів.

Устаткування для складів

Сучасні системи зберігання надають можливість зручного розміщення різних видів продукції. Це забезпечить роздільне зберігання і швидку ідентифікацію, легке транспортування.

Стрічкові ПВХ завіси для складів і торгових приміщень

Які пристосування необхідні:

  • Стелажі для зберігання. Ширина полиць і висота стелажа залежить від габаритів товарів. Для великих приміщень доцільніше використовувати мезонінні стелажі, обладнані додатковими майданчиками для переміщення працівників і транспортувальної техніки.
  • Ручний та автомобільний транспорт. Призначений для переміщення великих товарів. Представлений численними видами візків, навантажувачів, штабелерів.
  • Контрольно-вимірювальне обладнання. Зазвичай розміщене в зоні відвантаження товарів. Для торгових майданчиків, що спеціалізуються на продажу штучних товарів, необхідність в такому оснащенні буде невисока.
  • Пакувальні пристосування забезпечать збереження товару, що поставляється. Палетопакувальники, обролери і пристосування для обв'язки стрічкою полегшать роботу пакувальників.
  • Устаткування для автоматизації логістики. Це всілякі термінали, принтери для етикеток, сканери штрих-кодів. Ці пристрої підключаються до комп'ютерної мережі, чим забезпечать строгий облік кількості та асортименту товарів.

Оснащення торгових майданчиків і складських приміщень вимагає багато уваги до дрібниць. Наприклад, ширина проходів повинна бути зручною для переміщення вантажів вручну або використання транспортувальних механізмів. Не менш важливим буде і збереження комфортних умов зовнішнього середовища. Багато видів продукції вимагають спеціального температурного режиму, визначеного рівня вологості. Складніше за все зробити це при постійно відкритих воротах складу або потоці відвідувачів.

ПВХ завіси не заважають роботі складської техніки

Рішенням стане використання сучасних стрічкових завісів або полівінілхлориду. Щільні стрічки розташовані вертикально і кріпляться до металевої конструкції - карнизу. Невеликий нахлест забезпечує герметичність, всередину приміщення не потрапляють волога і пил, зберігається задана температура. Стрічки можуть бути прозорими, тонованими або кольоровими, поверхня не пропускає ультрафіолет, що важливо при зберіганні практично всіх груп товарів. Розташування стрічок не заважає пройти людині, не обмежує доступ техніки. При цьому втрати тепла мінімальні, а приміщення повністю ізольоване від зовнішнього середовища. Завіси екологічно безпечні, відрізняються довгим терміном служби, легко монтуються і демонтуються за необхідності. Догляд за виробами не представить труднощів. У міру забруднення смуги досить промити теплою водою з м'яким миючим засобом. Популярне рішення для оснащення місць торгівлі та складських приміщень може бути використано для обладнання літніх кафе, альтанок, терас. Термоштори з ПВХ відмінно захищають від проникнення комах всередину приміщень, прекрасно впишуться в дизайн. Якщо проєм не використовуватиметься для проїзду техніки або проходу персоналу, його можна закрити ПВХ шторами для автомийок і сервісів.

 

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00