fbpx

При організації роботи промислових підприємств проводиться великий комплекс заходів з охорони праці. Одним з пунктів цього комплексу є звукоізоляція виробничих приміщень.

Конвеєрні ділянки, склади, виробничі цехи з встановленим обладнанням, що дає високий рівень звукових коливань і вібрацій, мають бути обладнані звукопоглинальними елементами.

Рівень шуму на підприємстві співвідноситься з діючими санітарними нормами. Те, який результат вийде після проведених заходів щодо зниження шуму, визначають інженери-акустики. Щоб здоров'я співробітників не страждало від умов робочого середовища, необхідно, щоб шум на робочому місці не перевищував 80 дБ, а в виробничому цеху з великою кількістю працюючого обладнання - 100 дБ. Подивимося, яким чином досягається необхідний віброакустичний комфорт в зонах підвищеного шуму.

З яких етапів складається шумоізоляція на виробництві

 • звукоізоляція безпосередньо виробничих приміщень;
 • обладнання;
 • інженерних комунікацій;
 • створення звукопоглинальних екранів.

Виробничі цехи відокремлюються від адміністративних і господарських приміщень, зон відпочинку. Для цього використовуються звукоізоляційне оздоблення стелі, підлоги, стін. Між приміщеннями встановлюються перегородки, монтуються двері, склопакети, встановлюються стрічкові ПВХ завіси.

Використання стрічкових ПВХ завіс для шумоізоляції

Для обладнання виготовляють захисні кабіни і кожухи. При високому рівні вібрацій ставлять спеціальні віброгасячі опори, що дозволяє знизити рівень вібрацій на 70%.

Системи вентиляції, трубопроводи, трансформатори та інші інженерні комунікації, що створюють високий рівень шуму, теж піддаються заходам з шумоізоляції.

В просторих приміщеннях з високими стелями, для яких характерна наявність відлуння, встановлюють звукопоглинальні екрани, які знижують рівень шуму на 10 дБ.

Прості рішення

Ізолювати склади і виробничі цехи від інших приміщень дозволяють щільні завіси з ПВХ. Гнучкі конструкції представляють собою своєрідні прозорі стрічкові штори, що складаються з довгих смуг. Вони можуть закривати значні за розміром і невеликі проходи. За необхідності пройти крізь завісу, людина відсуває кілька стрічок і проникає в потрібному напрямку. При цьому зникає необхідність кожного разу відкривати весь прохід. Забезпечується відмінна ізоляція не тільки звуку, але і температури.

ПВХ завіси в виробничих і складських приміщеннях

Еластичні ПВХ завіси монтуються на швидкознімний карниз. Кріплення до смуг відбувається за допомогою затискних пластин. Ступінь нахлесту стрічок одна на одну регулюється. Таким чином, можна контролювати і регулювати ізолюючі властивості конструкцій. Окремі смуги можна знімати, наприклад, щоб поміняти на нові і зменшити ступінь зносу всієї завіси. Які інші нюанси передбачити при облаштуванні складу, читайте тут.

Переваги стрічкових ПВХ завіс:

 • не бояться низьких температур, можуть використовуватися для ізоляції низькотемпературних камер;
 • тонуються в різні кольори;
 • можуть бути прозорими і непрозорими;
 • є варіанти з ребрами жорсткості;
 • легко очищуються від стійких забруднень;
 • знижують енерговитрати на обігрів суміжних приміщень;
 • встановлюються на отвори будь-якої ширини і висоти.

Комплексний підхід і оптимальний вибір серед великого числа доступних варіантів дозволять належним чином забезпечити звукоізоляцію на виробництві, дотриматись нормативів і інтересів працівників підприємства.

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00