fbpx

У даній статті ви дізнаєтеся як правильно заміряти, а в подальшому встановити захисну перегородку в автомобіль.

Як зробити замір автомобіля/таксі для захисної перегородки

Першим етапом необхідно вимірювати салон між стійками автомобіля по його найширшій частині.

Замір автомобіля для захисної перегородки (Етап №1)

Наступним етапом вимірюємо ширину і висоту між стійками автомобіля в верхній частині салону (зазвичай ці точки знаходяться у верхній частині дверних арок).

Замір автомобіля для захисної перегородки (Етап №2)

Далі вимірюємо висоту салону від підлоги до стелі і висоту від підлоги до верхньої частини салону.

Замір автомобіля для захисної перегородки (Етап №3)

Шостим і сьомим етапом вимірюємо висоту від підлоги до найширшої частини салону і від неї до самої його високою частини.

Замір автомобіля для захисної перегородки (Етап №4)

Якщо в автомобілі присутній трансмісійний тунель (поздовжній виступ на підлозі салону) заміряємо його висоту і ширину, що б ми зробили під нього виріз в перегородці. Останнім етапом необхідно заміряти висоту від стелі до підлокітника між сидіннями автомобіля.

Замір автомобіля для захисної перегородки (Етап №5)

Нижче ви можете завантажити і роздрукувати схему автомобіля, в якій стрілками продубльовані всі етапи виміру. Заповніть таблицю під схемою і відправте фото наших менеджерів, ми виготовимо захисну перегородку під ваші розміри з усіма необхідними допусками. Якщо принтера немає, відправте просто пронумерований список згідно зі схемою з розмірами.

Завантажити схему

 

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00