fbpx

Відкриті тераси, альтанки або веранди давно вже стали одним з найулюбленіших місць відпочинку на дачній ділянці, а також зручним доповненням ресторанів та кафе. У таких місцях приємно розслабитися і відпочити, сховавшись від променів сонця і спеки. Але відпочинок часто буває зіпсований негодою, сторонніми шумами, а також різними нав'язливими комахами.

Взимку і восени альтанки і відкриті веранди регулярно доводиться очищати від снігу і падаючого листя. Для вирішення даної проблеми можна використовувати так звані вікна з силікону, або як їх ще називають - м'які вікна. Вони виготовляються з прозорого надійного і безпечного ПВХ матеріалу.

Силіконові вікна для альтанки

Головні характеристики

Силіконові штори володіють такими перевагами і особливостями:

 • Роблять відкрите приміщення набагато затишніше.
 • Без проблем відмиваються звичайною губкою з милом.
 • Чи не схильні до гниття, а також ураження різними грибками і цвіллю.
 • Добре захищають від комах, холоду, а також різних опадів.
 • Надають будь-якого інтер'єру елегантність.
 • Не мають запаху.
 • Мають малу вагу.
 • Швидко і легко монтуються і демонтуються.

Таким чином, у вище описаних вікон з силікону досить важливих переваг, щоб вони знайшли дуже велику популярність серед споживачів.

Різновиди

На сьогоднішній день існує три види силіконових вікон.

Чи не прозоре вікно з силікону

Ці вікна створюють з якісної тентової тканини. Встановлюють їх там, де скління не потрібно, наприклад, з сонячної сторони для повноцінного затемнення або для консервації взимку конкретного приміщення.

Комбінована вікно з силікону

Даний тип здійснюється разом з глухим тентом в різних варіантах:

 • Непрозорі і прозорі компоненти ділять весь проріз по вертикалі. При цьому тент добре приховує певні частини веранди або альтанки, які чужі люди не повинні будуть побачити, або там без проблем можна розташувати спеціальну двері на блискавки.
 • Прозора плівка знаходиться вгорі, доходить безпосередньо до перил, а знизу отвір закриває повністю непрозорий тент.
 • Вікно з силікону виготовляється з тентової тканини, куди впаюються спеціальні прозорі вставки. Даний варіант, як правило, застосовується при виготовленні спеціальних штор для мийок.
 • Спільна варіація дещо менше коштує прозорого, оскільки вартість плівки більше вартості тенту.

Прозоре вікно з силікону

У цього вікна безпосередньо внутрішній компонент зроблений з прозорої плівки. Зазвичай її ширина - рівно 1,4 метра, тому при великих розмірах отвору потрібно зробити з'єднання всіх серпанкових плівок і полотен. Це бувають вертикальні або горизонтальні шви.

Силіконові штори для веранди

Шов буває прозорим. Так, два або більше полотна плівки надійно згуртовуються і таким чином формують прозорий шов. Також останній буває непрозорим, із застосуванням смуги із загальною шириною від 6,5 сантиметрів в колір використовуваної окантовки. Надійність вікна фактично дорівнює повноцінному полотну. Як правило, робиться горизонтальний шов, якогось певного кольору.

М'які вікна і ПВХ штори будь-яких розмірів і кольорів для вашої альтанки, веранди, тераси або балкона. ПВХ завіси для складу або магазину. Штори з ПВХ для автомийки або складу. Маятникові двері для ресторанів і барів. Власне виробництво. Доставка по Україні.

Додаток для Google Play

Коротко про нас

Ми молода, але амбітна компанія з виробництва ПВХ штор. Працюємо на ринку України з 2014 року. Ми не чиїсь дилери, у нас своє виробництво, яке знаходиться в Києві. Ми працюємо тільки з європейськими матеріалами. Пайка ПВХ виконується швейцарським обладнанням фірми Leister.
Доставка штор здійснюється усіма доступними перевізниками, як по Києву, так і по всіх інших містах України, таким як: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк

НАШІ КОНТАКТИ

Адреса: Київ, вул. Васильківська, 28
Email: info@pvh-shtory.com.ua

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 17:00